Dział pracodawców

Dział ten zajmuje się pośredniczeniem w  kontakcie między studentami a pracodawcami. To właśnie tu być może znajdziecie pracę czy staż swoich marzeń lub pracownika, który spełni wszystkie wymagania.

Oferta dla studentów:

  • pomoc w kreowaniu niepowtarzalnej ścieżki kariery

Nie możesz znaleźć ciekawej oferty pracy/praktyk/stażu? Wysyłasz CV, które pozostają bez odpowiedzi? Pomożemy Ci znaleźć ofertę, która będzie zgodna z Twoimi preferencjami i umiejętnościami.

  • ciekawe oferty pracy, praktyk i staży na stronie internetowej i fanpage’u na Facebook

Najnowsze i najbardziej aktualne oferty zawsze znajdziesz na naszym fanpage’u lub stronie internetowej. Warto obserwować nas w tych miejscach by być na bieżąco z rynkiem pracy.

  • przygotowanie do rozmowy rekrutacyjnej i pierwszego kontaktu z pracodawcą

Przy współpracy z działem doradztwa zawodowego przygotujemy Cię do odbycia Twojej pierwszej rozmowy rekrutacyjnej, a także podpowiemy kilka trików jak dać się zapamiętać rekruterowi.

  • przekazanie wiedzy ze znajomości prawa pracy

Zorganizujemy krótkie szkolenie/wykład z zakresu podstawowej wiedzy ze znajomości prawa pracy, która to co raz częściej jest wymagana na rynku pracy. Pomoże Ci to także poznać swoje prawa i obowiązki w organizacji, do której należysz.

 

Oferta dla pracodawców:

  • pomoc w znalezieniu idealnego pracownika

Grono osób, które obserwuje nasze konta społecznościowe cały czas rośnie, wśród nich z całą pewnością jest ktoś, kto spełni wszystkie wymagania aby ubiegać się o oferowane stanowisko.

  • umożliwiamy udostępnienie ofert pracy, praktyk i staży na stronie internetowej i fanpage’u na Facebook

Jesteśmy otwarci na umieszczanie ofert pracy/praktyk/staży.

  • pomoc w zorganizowaniu spotkań informacyjnych dla studentów

Oferujemy pomoc przy organizacji spotkań informacyjnych lub szkoleń by zapoznać ich z ofertą Państwa firmy i być może zachęcić do aplikowania na oferowane stanowisko.

Odpowiedzi na ofertę, jak i ewentualne pytania, prosimy kierować na adres e-mail: profil@uni.lodz.pl

Koordynatorka działu pracodawców SBK „Profil”,
Olga Gradowska