O nas

KN SBK Profil powstało w 2003 roku przy Instytucie Psychologii Uniwersytetu Łódzkiego. Od początku istnienia działa w obszarze doradztwa zawodowego. W strukturach Koła powstały cztery uzupełniające się sekcje – warsztatowa, doradztwa zawodowego, pracodawców oraz public relations.

Nasze Koło zajmuje się przede wszystkim doradztwem zawodowym (dział doradztwa zawodowego), prowadzeniem warsztatów o różnorodnej tematyce (dział warsztatów)oraz kontaktem z pracodawcami i wyszukiwaniem ofert pracy i praktyk dla studentów (dział pracodawców). Serdecznie zachęcamy do zapoznania się z ofertą poszczególnych sekcji.

Rekrutacja do Koła odbywa się raz w roku w październiku. Aplikowanie na członka Biura wymaga wysłania na nasz adres mailowy, profil@uni.lodz.pl, swojego CV. Szczegóły rekrutacji oraz wszystkie jej etapy szerzej przedstawione są w zakładce rekrutacja. Tam pojawiają się wszystkie informacje związane z procesem rekrutacyjnym oraz terminy zgłoszeń.

Przede wszystkim członkostwo w naszym Kole to możliwość zdobycia cennej wiedzy oraz szansa na samorozwój i podniesienie swoich kwalifikacji. Byli członkowie Biura znaleźli zatrudnienie w znanych firmach na terenie Łodzi, członkostwo w Profilu jest mile widziane wśród rekruterów w wielu miejscach pracy. Oprócz tego Profil to też wspaniali ludzie, którzy gwarantują wspaniałą atmosferę czy pomoc w razie potrzeby. To właśnie tutaj zawiązują się przyjaźnie na całe życie.

Zapraszamy!

Osoby odpowiedzialne za działalność koła:

Kierowniczka biura: Weronika Kanicka

Koordynatorka działu warsztatów: Monika Brodowska

Koordynatorka działu doradztwa zawodowego: Aleksandra Pykacz

Koordynatorka działu pracodawców: Olga Gradowska

Koordynatorka działu PR: Patrycja Wasiak