Rusza jedyna taka konferencja SBK Profil ,,Zarządzanie karierą w biznesie”!

Koło Naukowe Studenckie Biuro Karier Profil zaprasza na konferencję naukową „Zarządzanie karierą w biznesie”. Konferencja dotyczy planowania kariery, kreowania wizerunku w biznesie i wkraczania na rynek pracy. Czekają na Ciebie praktyczne warsztaty i szkolenia, które pomogą w rozwoju kompetencji miękkich, panel dyskusyjny oraz prelekcje z inspirującymi prelegentami. Patronat medialny nad wydarzeniem objęło czasopismo Charaktery, Młodzi w Łodzi czy HR Business Partner. Wydarzenie odbędzie się w klimatycznej, tętniącej innowacjami Łódzkiej Specjalnej Strefie Ekonomicznej w Centrum Kreatywności Fabryka.

Zainteresowanych zachęcamy do śledzenia fanpage’u SBK Profil, na którym pojawi się więcej informacji. Niech moc będzie z nami!

Update: Dbając o jak najlepszą jakość konferencji, w obliczu pandemii COVID-19, SBK Profil zdecydowało się zmienić datę konferencji z 5-6 czerwca 2020 roku i zorganizować wydarzenie w semestrze zimowym 2020/2021.

konferencja biznes HR

0 thoughts on “Rusza jedyna taka konferencja SBK Profil ,,Zarządzanie karierą w biznesie”!”