Ruszyła rekrutacja!

Już na początku przyszłego tygodnia znajdziecie w Instytucie Psychologii takie plakaty, bo … RUSZYŁA REKRUTACJA!

Kolejny raz mamy możliwość zaprosić Was do wstąpienia do naszego Koła. Sami możecie wybrać, który dział najbardziej Wam odpowiada. Oczywiście niezdecydowani i Ci, którzy są wszechstronni mogą dołączyć do więcej niż jednego działu.

Masz wątpliwości do którego działu powinieneś się zgłosić? Przedstawiamy BARDZO krótki poradnik, który mamy nadzieję Wam pomoże. Przypominamy, że u nas możesz należeć do kilku działów jednocześnie!

Od zawsze chciałeś przekazywać innym wiedzę, mieć kontakt z wieloma osobami? Jesteś przebojowy i podczas Twoich prezentacji każdy uważnie słucha tego, co masz do powiedzenia? A może jesteś nieśmiały, masz problem z wystąpieniami, ale za wszelką cenę chcesz się z tym zmierzyć? DZIAŁ WARSZTATÓW jest dla Ciebie.

Chcesz spróbować swoich sił w kontaktach z pracodawcami?  Do Twoich zadań należeć będzie publikowanie ofert pracy na naszym fanpage’u oraz pozyskiwanie ich od nowych firm. Myślisz, że poradzisz sobie z wyszukiwaniem ofert pracy? DZIAŁ PRACODAWCÓW na Ciebie czeka.

Chciałbyś pomagać ludziom w zdobyciu pracy? Stworzenie dobrego CV to dla Ciebie żaden problem? Ten dział umożliwia kontakt ze studentami psychologii (i nie tylko). Do Twoich zadań będzie należało sprawdzanie i dawanie ludziom informacji zwrotnej na temat ich CV. Spokojnie, wszystkiego Cię nauczymy! Zapraszamy do DZIAŁU DORADZTWA ZAWODOWEGO.

Jesteś przebojowy i cechuje Cię kreatywność? Uważasz, że wiesz co przemawia do ludzi? Oprócz promocji naszego Koła, do Twoich obowiązków będzie należał również kontakt ze studentami, którzy mają do nas jakieś pytania. A może znasz się na grafice i chciałbyś rozwijać się w tym kierunku? DZIAŁ PUBLIC RELATIONS chętnie Cię pozna.

Zapraszamy wszystkich chętnych. Czekamy na Wasze CV do 12.11.2018 🙂